Uudised‎ > ‎

Ootame uusi liikmeid!

posted Feb 4, 2014, 5:38 AM by MTÜ Tartu Ülikooli Sümfooniaorkester   [ updated Jan 10, 2017, 7:21 AM ]

Oled kunagi mõnd orkestripilli õppinud, kuid pole saanud oma hobiga jätkata? Oled muusikakooli lõpetanud ja on kahju pillimängu katki jätta?
Tartu Ülikooli Sümfooniaorkester ootab endaga koos musitseerima nii tudengeid kui õppejõude, nii rebaseid kui professoreid, nii ülikooli töötajaid kui nende lähedasi. Eriti rõõmustame uute tšellistide, klarnetistide ja timpanimängija üle.

Proovid toimuvad esmaspäeva õhtuti kl 19:00 – 21:30 suurepärase akustikaga ja väärikas peahoone aulas dirigent Lauri Sirbi käe all. Lisaks iganädalastele proovidele toimub kord semestris orkestrilaager ning paar korda semestris pillirühmade grupiproovid, kus saab head nõu ja näpunäiteid oma ala professionaalidelt. Repertuaar on alati põnev ja mitmekesine, oleme mänginud nii Viini klassikute kui kaasaegsete heliloojate loomingut, nii klassikalist kui filmimuusikat.
Sel semestril on TÜSO-l plaanis traditsiooniline kevadkontsert maikuus ning ettevalmistus ja osalemine juulikuisel üldlaulupeol.

Huvilistel palume endast märku anda siin: http://orkester.ut.ee/soovin-astuda-liikmeks. Lisainfot saad küsida orkestrantidelt aadressil mtytyso@gmail.com ja orkestri intendandilt aadressil endrik9@gmail.com.
Esimene proov toimub juba järgmisel esmaspäeval, 10. veebruaril, kuid liituda saab ka kogu veebruarikuu jooksul.

PS: Kui kellelgi jääks orkestrisse tulek selle taha, et ei oma isiklikku instrumenti, siis andke ka sellest märku. Võimalusel aitame leida lahenduse pilliprobleemile.