Uudised‎ > ‎

TÜSO otsib intendanti!

posted Apr 25, 2016, 11:37 PM by MTÜ Tartu Ülikooli Sümfooniaorkester   [ updated Jan 10, 2017, 6:38 AM ]

Tartu Ülikooli Sümfooniaorkester otsib intendanti alates septembrist 2016!

Kes on intendant? Intendant on sümfooniaorkestri mänedžer: see asendamatu inimene, kes korraldab meie orkestri kontserte ja igapäevaelu.

Mida intendandi töö Sulle annab? Kindlasti suurepärase juhtimis- ja (kultuuri)korraldamiskogemuse, samuti võimause veeta aega imeilusa muusika ja toredate inimeste seltsis.

Mida me ootame? Eelkõige otsime kedagi, kes oleks hea organiseerija ja inimestega töötaja. Kasuks tuleb ka noodilugemisoskus ja varasem kokkupuude muusikaga, aga kui seda ei ole, siis usume siiski, et kui soov on olemas, saab tööks vajaliku varsti selgeks.

Millised on intendandi ülesanded? Kontsertide korraldamine, eelarve eest vastutamine, pillide rent ja puuduolevate mängijate palkamine, nootide paljundamine, informatsiooni jagamine, väikesed uuendused kodulehel ja uute liikmete meililisti kandmine, proovi ja kohvipausi ettevalmistamine. Samuti on intendant orkestri ametlik kontaktisik, kelleni jõuavad esimesena erinevad kontserdi- ja koostööpakkumised.

Kas seda kõike peab üksi tegema? Kindlasti mitte! Meie MTÜ neljaliikmeline juhatus teeb intendandiga tihedat koostööd ja võtab mitmed ülesanded enda kanda ning ka paljud teised orkestri liikmed on ikka aidanud ja teevad seda rõõmuga ka tulevikus.

Kas see on täiskohaga töö? Ei. Kohal Tartu Ülikooli aulas on vaja olla esmaspäevastes proovides, mis toimuvad kell 19-21.30 ja mõnikord koosolekutel, kontsertidel või orkestrilaagrites. Töötunde nädalas ei tule eelduste kohaselt kokku isegi poole koha võrra. Seega sobiks see pigem muu töö või õppimise kõrvalt tegemiseks.

Kes on tööandja? Ametlikult on TÜSO intendant Tartu Üliõpilasmaja lepinguline käsundisaaja.

Soovid rohkem informatsiooni? Oleme rõõmuga nõus vastama kõigile küsimustele. Kirjuta julgesti aadressil mtytyso@gmail.com! Meie kohta leiab rohkelt infot ka Facebookist https://www.facebook.com/UTorchestra/

Ootame Sind!
Tartu Ülikooli Sümfooniaorkester